Sweco Danmark A/S, Acoustica

Adresse Underskrift berettigede Telefon  E-mail Emneområder
Granskoven 8
2600 Glostrup
Tlf.: 72 207 207
Søren Damgaard Kristensen 43 48 61 68 sorendamgaard.
kristensen@sweco.dk
Obligatoriske+
M5, M6, M7, B7,
M8, B8, M9, B9
www.DANAK.dk
(Akkreditering nr. 134)
Ole Winther Nielsen 43 48 47 52 olewinther.nielsen@sweco.dk
Morten Hell 43 48 44 38 morten.hell@sweco.dk
Jørgen Bjerge Nielsen 43 48 61 63 jorgenbjerge.nielsen@sweco.dk
Bo Lithén Madsen 43 48 45 54 bolithen.madsen@sweco.dk
Thomas H. Olsen 43 48 45 03 thomashelmuth.olsen@sweco.dk
Skibhusvej 52 A
5000 Odense C
Tlf.: 72 207 207
Casper Bjerring 27 23 14 83 casper.bjerring@sweco.dk
Kokbjerg 5
6000 Kolding 
Tlf. 72 207 207
Gerhard Schlicker 82 28 14 46 gerhard.schlicker@sweco.dk
Dusager 12
8200 Aarhus N
Tlf.: 72 207 207
Jørgen Heiden 82 10 51 67 jorgen.heiden@sweco.dk
Bo Søndergaard 82 10 51 49 bo.sondergaard@sweco.dk
Kenneth Grenaa Lillelund 82 10 51 52 kennethgrenaa.lillelund@sweco.dk
Vævervej 7
8800 Viborg 
Tlf.: 72 207 207
Niels Jørgen Hviid 89 28 81 03 nielsjorgen.hviid@sweco.dk
Lars Christian Bjerrekær 89 28 81 04 larschristian.bjerrekaer@sweco.dk
Hans Bjergegaard 89 28 81 55 hans.bjergegaard@sweco.dk
Sofiendalsvej 94
9200 Aalborg SV
Tlf.: 72 207 207
Henrik Højlund Larsen 98 79 98 93 henrikhojlund.larsen@sweco.dk
Peter Henningsen 98 79 98 91 peter.henningsen@sweco.dk
akkrediteret af DANAK, SWEDAC Laboratorium akkrediteret af DANAK/SWEDAC